Sport Auto R8: Problemen

Sport Auto R8: Problemen.

Het team was al verbaasd dat de blauwe Audi R8 met startnummer 41 überhaupt aan het lopen te krijgen was voor de eerste tijdtraining.

Afgelopen woensdag was de R8 namelijk pas klaar. Pas in de late nacht van donderdag kreeg men de motor aan de praat nadat de software problemen waren opgelost.

Om 03.00uur liep de motor naar behoren. Na de ‘Rollout’ voor de eerste tijdtraining heeft de R8 twee ronden op de ‘Grand-Prix’ gedeelte gereden en alles, op een paar kleinigheden na, functioneerde goed. Nu kon de R8 ook de tweede tijdtraining voor de 24h aan de slag om zich te kwalificeren.

Helaas viel de R8 in de tweede tijdtraining uit door een aanrijding waarbij de tegenpartij de schuldige was. En zo was het einde oefening voor deze mooie en bijzondere R8.

Source: Sport Auto

 

1 gedachte over “Sport Auto R8: Problemen”

Reacties zijn gesloten.

Gerelateerde artikelen

Audi Charge & Drive: speeddaten met de nieuwste Audi modellen tijdens het snelladen

Audi lanceert met ‘Audi Charge & Drive’ deze week de ultieme wachtverzachter voor automobilisten die hun auto laden bij diverse vestigingen van Fastned. In plaats

Lees verder »

Nieuwe Porsche Taycan en Cayenne Black Edition: sportief, stijlvol en extra hoogwaardig in uitrusting

Porsche introduceert stijlvolle nieuwe Black Edition uitvoeringen voor de Taycan en Cayenne. Deze speciale modellen hebben niet alleen een exclusief uiterlijk en interieur met fraaie

Lees verder »

Audi introduceert Q4 45 e-tron S edition Competition

Audi voegt een extra sportieve uitvoering toe aan de Q4 e-tron line-up: de Q4 45 e-tron S edition Competition. Deze nieuwe variant combineert de rijke

Lees verder »