De nieuwe VW POLO, basis voor Audi A1?


Wat doet de nieuwe Polo op AudiBlog?
Nou heel eenvoudig morgen wordt ie op de Autosalon van Genevé onthuld, en de Polo is mede de basis van de aankomende Audi A1.
Het schijn dat de onderstel en wat motoren hiervan in de A1 komen die Audi einde dit jaar begin volgend jaar op de markt gaat zetten.

Met gunstige nieuwe motoren de 1.2 TFSI met 105pk en de nieuwe 1.6 TDI met vermogens van 75, 90 en 105pk

Vandaar dat we dit even plaatsen om goed op te letten op het pers bericht en de omschrijving van de techniek. Wat eventueel toepasbaar kan worden in de Audi A1.

Eén reactie

Gerelateerde artikelen

Porsche introduceert exclusieve 911 GT3 90 F. A. Porsche als ode aan visionaire ontwerper

Vandaag zou Ferdinand Alexander (F.A.) Porsche negentig jaar zijn geworden. Ter nagedachtenis aan de visionaire ontwerper heeft Porsche Sonderwunsch daarom een speciaal cadeau samengesteld: de

Lees verder »

Alles over de sleutelrol van Porsche in F1 The Movie

De film F1 The Movie gaat niet alleen over de Formule 1, de koningsklasse van de autosport. Ook Porsche speelt een sleutelrol in de spectaculaire film. Het

Lees verder »

Paulaner wordt officiële partner van Audi F1-team

Het toekomstige Audi F1-team en de Paulaner-bierbrouwerij uit München gaan een langdurige samenwerking aan. Daarmee stapt Paulaner op het wereldtoneel van de autosport, als officieel

Lees verder »