Audi A4 DTM met 20 inch van Avus Performance

a4-dtm-avus-performance-20-inch-5

Er zijn er maar enkele 10 tallen van geleverd in Nederland.
En in de kleur Sprint blauw, Zeezilver en Phantomblack kon je een Audi A4 met 230pk TFSI kopen. Een door de fabriek opgevoerde A4 met een leuke bumperpakket en aparte stoelen met een biesje en matten met een biesje. Maar ook een apart stuurtje zit erop.
Ook vanuit de fabriek, lekkere 18 inch, maar nu kom je ze tegen op de tweedehands markt en denkt…dit is een lekker ding…maar ik mis iets.

a4-dtm-avus-performance-20-inch-4

Wel, daar heeft Avus Performance het stokje overgenomen, via hun kun je er lekkere dikke 20 inch Forged velgen onder laten zetten en je hebt een dikke uitstraling á la DTM.

a4-dtm-avus-performance-20-inch-3

Kijk naar deze leuke foto shoot.

a4-dtm-avus-performance-20-inch-2

a4-dtm-avus-performance-20-inch-1

Via:  Avus Performance

Gerelateerde artikelen

Porsche herpositioneert zich voor de toekomst: “Efficiënter, sneller en nog begeerlijker”

Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG schakelt op in de heroriëntatie van de onderneming en haar productportfolio, die in 2025 begon. Bij het publiceren van

Lees verder »

Audi viert ‘50 jaar vijfcilinder’ met exclusieve Audi RS 3 competition limited

Audi Sport viert de 50ste verjaardag van de legendarische vijfcilindermotor met een exclusieve special edition: de Audi RS 3 competition limited. Zijn bekende vijfcilinder – goed

Lees verder »

Porsche breidt Cayenne Electric uit met derde variant: de Cayenne S Electric

Porsche breidt het Cayenne Electric gamma uit met een nieuwe, derde variant. Deze Cayenne S Electric biedt een uitgebalanceerde mix van prestaties, efficiëntie en een

Lees verder »