Lamborghini LP 560-4 van ENCO Exclusive

LP 560-4 by ENCO Exclusive 0

ENCO Exclusive heeft een nieuwe styling en performance pakket voor de Lamborghini Gallardo LP 560-4 ontwikkeld.
Te beginnen met het vermogen, de standaard 5.2 V10 met 560PK en 540Nm gaan plaats maken voor 620PK en 575Nm. En dat is natuurliojk prettig wat meer power.

LP 560-4 by ENCO Exclusive 1

Maar ook aan de styling wordt gedacht, de Duitse tuner biedt een verscheidenheid aan in koolstofvezel exterieur onderdelen, zoals een voorbumper € 2990,-, een achterkant € 3990,-, een voorspoiler € 990,-, en agressieve side skirts  € 3990. Andere goodies omvatten een koolstofvezel laminaat voor de achterste diffusor, spiegels en kofferklep openingen € 4000,-, alsmede een matzwarte folie € 3000,-.

LP 560-4 by ENCO Exclusive 2

Binnen biedt ENCO natuurlijk ook carbon fiber delen aan voor het stuurwiel, middenconsole, dashboard, handrem en deurgrepen € 5000,- al met al geeft het je Lamborghini Gallardo LP560-4 net die extra touch mee.

LP 560-4 by ENCO Exclusive 3

Via: ENCO Exclusive

Gerelateerde artikelen

Leren van data: Volkswagen Groep lanceert initiatief voor veiliger verkeer

De Volkswagen Groep maakt zich sterk om de veiligheid voor alle weggebruikers in heel Europa verder te verbeteren. Voortbouwend op succesvolle ervaringen in Duitsland wil

Lees verder »

Porsche als meest succesvolle fabrikant van start in de 24 uur van Daytona

In de aanloop naar de openingsronde van het nieuwe seizoen van het Amerikaanse IMSA WeatherTech SportsCar Championship blikt Porsche terug op zijn succesvolle historie in

Lees verder »

Première in Berlijn: Audi Revolut F1 Team officieel onthuld

Een historisch moment voor Audi: gisteravond werd het Audi Revolut F1 Team officieel onthuld in Berlijn. Bijna 400 gasten waren getuige van het eerste publieke

Lees verder »