Audi is momenteel weer van plan om weer een A2 te plannen, heeft Rupert Stadler verteld aan Autocar.
Zoals de A1 de nieuwe compacte Audi wordt is er duidelijk ruimte voor een ander product tussen de A1 en de A3 gaf ie toe.
Hij vertelde niet hoe de Audi A2 eruit zou komen te zien, maar wel dat hij een duidelijk andere proportie krijgt.
Wel zijn er andere insiders die hebben toegegeven dat de A2 waarschijnlijk een ‘E2’: een elektrische auto op basis van de de A1, maar met een unieke carrosserie zal komen.
Stadler vernietigde ook de geruchten dat Audi van plan was een auto op basis van de VW Up te ontwikkelen de eventueel A0. Maar zegt dat er geen mogelijkheid voor het bedrijf is om tijd te steken in een auto kader onder de komende A1 super mini, deze zal worden gelanceerd op de Autosalon van Genève in maart 2010.
Bron: AutoCar.uk
Foto A2: AutoZeitung
Dit delen:
- Klik om te delen op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend) WhatsApp
- Klik om af te drukken (Wordt in een nieuw venster geopend) Print
- Klik om te delen op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend) Facebook
- Klik om te delen op X (Wordt in een nieuw venster geopend) X
- Klik om op LinkedIn te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) LinkedIn
- Klik om te delen met Reddit (Wordt in een nieuw venster geopend) Reddit
- Klik om op Tumblr te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) Tumblr
- Klik om te delen op Telegram (Wordt in een nieuw venster geopend) Telegram
- Klik om dit te e-mailen naar een vriend (Wordt in een nieuw venster geopend) E-mail
- Klik om op Pinterest te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) Pinterest