Audi A8 (D3) is 50% meer verkocht dan Audi A8 (D2)

Van de Audi A8 type D3 van de afgelopen jaren en die bij sommige dealers nog te verkrijgen zijn, zijn er 50% meer verkocht dan de vorige generatie type D2.

Nu staat type D4 in de startblokken klaar en de uitleveringen beginnen in maart/ april 2010.


Het merk wist meer dan 150.000 stuks van deze vierdeurs aluminium limousine te vervaardigen, terwijl de eerste generatie op iets meer dan 100.000 units bleef steken. Voor de A8 heette de voorloper V8, eigenlijk een Audi 200 maar dan exclusief met een V8 motor erin. Van deze eerste generatie zijn er 21.000 van gemaakt.

Wij verwachten van de nieuwe Audi A8 dat de verkopen snel richting de 250.000 stuks of meer gaan lopen, want Audi zit goed in de lift.

Audi A8 1999

Gerelateerde artikelen

Sportiviteit krijgt een nieuwe lading in de volledig elektrische Porsche Macan GTS

Met de Macan GTS voegt Porsche een nieuw topmodel toe aan zijn volledig elektrische SUV-gamma. Deze versie is duidelijk de sportiefste van de reeks, met

Lees verder »

Audi Concept C: voorbode van een nieuwe, toekomstige elektrische sportwagen

Met de Audi Concept C introduceerde Audi afgelopen maand meer dan enkel een vingeroefening voor de nieuwe designtaal van het merk. De Concept C is

Lees verder »

Kampioenen in de Porsche Carrera Cup Benelux: “Prachtig om dit met Porsche te doen”

Bij Porsche zit autosport in het DNA en ook voor veel Nederlandse coureurs is Porsche een belangrijke factor in hun racecarrière. Het autosportseizoen 2025 nadert

Lees verder »