Video: De Telegraaf rijdt met de Audi e-tron

3 reacties

  1. Wat een klote accent heeft die gozer zeg!

    Weer een super werkje van Audi !

  2. Klote accent? Wat heeft dat met de Audi e-tron te maken? Lekker makkelijk en goedkoop om vanachter je beeldscherm iemand af te kraken…
    Wellicht ligt jouw accent/stem/taalgebruik ook niet bij iedereen lekker in het gehoor, toch geen reden om daar een klote opmerking over te maken???

    Ik heb er in elk geval geen last van. Kijk regelmatig de filmpjes die de mannen daar maken en vind ze bijna altijd erg realistisch en informatief zonder teveel ‘poespas’ eromheen.

    Uiteraard volg ik net als jullie het Audi-nieuws wat aandachtiger. Mooie machine deze e-tron, ben geen fan van elektrische auto’s, maar als we er dan in de toekomst toch aan moeten geloven, doe mij dan deze maar!

    Machtig wat een koppel op de elektromotoren weet te krijgen, waardoor de geweldige acceleratie bereikt wordt. Ben wel nieuwsgierig wat de top zou zijn, als ie niet begrensd was.

    Ook mooi om te zien dat het dashboard en alle bedieningsschakelaars er lekker futuristisch/sf-achtig uitzien, maar wel allemaal echt werken.

Gerelateerde artikelen

Audi ondersteunt Race Control en medische teams tijdens Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix

Wanneer de Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix dit weekend neerstrijkt op het circuit van Zandvoort, is Audi niet alleen met het Audi Revolut F1

Lees verder »

Dubbele dosis Porsche raceactie met tien Nederlanders op Zandvoort

Het zal vrijwel niemand ontgaan zijn: komend weekend is de Formule 1, voorlopig voor het laatst, te gast op Circuit Zandvoort voor de zesde editie

Lees verder »

Gijs van Lennep over ‘zijn’ Zandvoort: “Het Scheivlak is één van de mooiste bochten ter wereld”

Een test op Zandvoort met Ben Pon’s 904 GTS was ooit de sleutel tot de Porsche successen van Gijs van Lennep, en zijn carrière als

Lees verder »