Audi TT helemaal in Audi R8 smaak gemaakt

Ja je bent overijverig en je hebt veel creativiteit en je TT bevalt maar je wil hem de look geven van zijn grotere broer de Audi R8. Dan is de basis al gelegd en ga je aan de slag.

Je begint te bouwen en te doen, en als uiteindelijke resultaat heb je een eye-catcher van jewelste gemaakt. De TT in R8 smaak.


Van binnen in rood bordeaux uitgevoerd met een apart stuurwiel en handrem greep ingelgd met Swarovski kristallen.

Van buiten ultra laag met dikke joepers eronder en de koplampen van de A5 erin verwerkt.

Van achteren de dikke achterzijde van de R8 nagebootst en de dubbele uitlaat pijpen.

En natuurlijk helmaal de lijn van de Side blade erin verwerkt. Hoeveel tijd men bezig is geweest weten we niet, maar er zitten vele uren in verwerkt in deze rijdende TT met R8 look.

Caradisiac

Gerelateerde artikelen

Waarom steeds meer Audi-rijders kiezen voor carbon upgrades

Carbon fibre is allang niet meer voorbehouden aan Formule 1-bolides en exotische supersportwagens. In de wereld van Audi-tuning en personalisatie heeft het materiaal een stevige

Lees verder »

Audi Nuvolari: van circuit naar serieproductie in recordtempo

De Audi Nuvolari markeert een nieuw hoofdstuk bij Audi en geeft ‘Voorsprong door techniek’ een eigentijdse invulling. Het nagenoeg productierijpe prototype is in korte tijd

Lees verder »

Een halve eeuw na Le Mans 1976: Porsche Nederland eert racelegende Gijs van Lennep met intieme mini-documentaire

Op 13 juni 1976 schreven Porsche en Gijs van Lennep geschiedenis in de 24 uur van Le Mans: de laatste race van Gijs, de eerste

Lees verder »