Reifen Koch Audi RS6 met 700PK

Reifen Koch heeft een nieuwe upgrade pakket voor de Audi RS6 ontwikkeld die extra vermogen geeft. De al zeer potente RS6 heeft in de standaard uitvoering al 580PK en na de upgrade van Reifen Koch 700PK.


Het Reifen Koch Audi RS6 pakket omvat een sport luchtfilter en een nieuw uitlaatsysteem en een chip upgrade. Dit betekent dat de Reifen Koch Audi RS6 700Pk en 790Nm koppel geeft naar deze ingreep. Standaard heeft de RS6 580PK en 650Nm koppel, wat betekent dat de Reifen Koch versie een extra vermogen geeft van 120PK en 140Nm.

De top snelheid gaat na deze ingreep naar 330km/. Ook leveren ze uiteraard velgen onder de RS6 in de maat 10×22 inch velgen van Schmidt met 265/30R22 banden eromheen.

Meer info: Reifen Koch

Gerelateerde artikelen

Audi Concept C: voorbode van een nieuwe, toekomstige elektrische sportwagen

Met de Audi Concept C introduceerde Audi afgelopen maand meer dan enkel een vingeroefening voor de nieuwe designtaal van het merk. De Concept C is

Lees verder »

Kampioenen in de Porsche Carrera Cup Benelux: “Prachtig om dit met Porsche te doen”

Bij Porsche zit autosport in het DNA en ook voor veel Nederlandse coureurs is Porsche een belangrijke factor in hun racecarrière. Het autosportseizoen 2025 nadert

Lees verder »

Een futuristische tour door Tokio in een Porsche 911 en Porsche Macan

Ted Gushue is pionier in een digitaal tijdperk, Japan-aficionado en groot liefhebber van Porsche. Voor Christophorus reisde hij af naar Tokio, waar hij zijn vriend

Lees verder »