Audi A1 bestellingen stromen binnen

 

De werknemers van de Audi-fabriek in Brussel mogen hun borst nat maken. De bestellingen van het nieuwe model A1 stromen binnen, zo schrijft De Tijd vandaag.
De kleinste wagen uit het Audi-gamma is pas in augustus te bekijken in Europese showrooms. Sinds een maand kunnen geïnteresseerden een A1 bestellen. Volgens De Tijd werden bij de dealers al enorm veel bestelbonnen getekend.

 

Audi wil voorlopig geen concrete cijfers geven, maar verkoopsdirecteur Peter Schwarzenbauer zegt dat er meer orders zijn geregistreerd dan voor gelijk welk ander model in zo’n vroege fase van de lancering. De Belgische invoerder D’Ieteren maakte vorige maand al gewag van 600 bestellingen.

De ruim 2.200 werknemers van Audi Brussel zijn rechtstreeks afhankelijk van het succes van de A1. De compacte wagen wordt exclusief in de Belgische vestiging geproduceerd. (belga/adv)

Via: De Morgen

Gerelateerde artikelen

Het exterieurdesign van de Porsche Macan GTS: Vorm volgt prestaties

De nieuwe Porsche Macan GTS heeft een geheel eigen, onderscheidende uitstraling: Vorm volgt prestaties. De voorzijde, de zijkant en de achterkant worden gekenmerkt door in

Lees verder »

Porsche legt uit: Wat is ePTM en hoe werkt het?

Bij Porsche is vierwielaandrijving een 125 jaar oud systeem, dat zo’n vier decennia geleden opnieuw is uitgevonden. Porsche Traction Management (PTM) levert het vermogen aan

Lees verder »

Van hoogvoltaccu tot complete auto: Een kijkje in de productie van de Porsche Cayenne Electric

De Porsche Cayenne Electric stelt in veel opzichten nieuwe normen. Zo is de topversie – de Cayenne Turbo – met een vermogen tot 850 kW

Lees verder »