Audi quattro Extreme op de Nordschleife

2 reacties

  1. Afgelopen zomer hebben ik deze gespot bij de 2e ingang van de ring.. met een brandende olietoevoer leiding. deze was niet goed aangedraaid en lekte. Deze kon gewoon met de hand aangedraaid worden volgens de eigenaar .. echt geen sleutel voor nodig.

    De beste man (achter het stuur te zien) wist niets van de wagen overduidelijk maar vertelde trost dat hij hem zelf had gebouwd.

    kijkend naar de custom koppeling, custom spruitstuk en de custom interooler etc leek me dit niet geloofwaardig echt heel netjes gedaan. het katoenen doekje op het oliefilter leek me alleen niet handig (waarschijnlijk wel door de man zelf gedaan om ze mooie oprit niet met vlekken vol te hebben)

    Ik kon het niet laten om de olie te pijlen van de motor deze was compleet leeg. maar zijn vriend zou komen met meer.. wel 1 liter waarvan de helft erin ging, dat was meer dan genoeg.. ik ben toen maar weg gelopen 🙁

    Dus deze wagen is binnenkort uitgebrand of met kapotte motor te vinden op een sloop bij de ring in de buurt vrees ik :/

Gerelateerde artikelen

Porsche start productie van de Cayenne Electric en versterkt batterijexpertise

De Porsche Cayenne Electric beleefde half november 2025 zijn wereldpremière. Ook de productie in Bratislava is reeds gestart – op één lijn met de modellen

Lees verder »

Audi biedt volop keuze uit voorraadmodellen A1 en Q2

Audi neemt afscheid van de A1 en Q2. Na vijftien jaar A1 en negen jaar Q2 komt er voor beide modellen een einde aan een

Lees verder »

Audi zet AI breed in voor slimmere en mensvriendelijkere productie

Audi maakt in zijn fabrieken steeds meer gebruik van kunstmatige intelligentie (AI). De autofabrikant zet AI in om productieprocessen sneller, efficiënter en betrouwbaarder te maken,

Lees verder »