HS Motorsport pakt de Audi A1 1.4 TFSI aan

HS Motorsport heeft de Audi A1 1.4TFSI aangepakt.
Zo is de Audi A1 voorzien van een Fox sport uitlaat systeem, en gemaakt in het midden van de onderbumper in de diffusor gedeelte, dit belooft een heerlijke hees motorgeluid.

Onder de motorkap, ligt de 1.4 liter TFSI motor met een standaard vermogen van 122 pk en 200 Nm en deze wordt door het management systeem opgekrikt tot 147 pk en 250 Nm koppel.

Voor een nog sportiever weggedrag, zijn er verlagings veren onder gezet van H & R, dat de rijhoogte van de A1 met 55 mm verlaagd aan de voorzijde en 60 mm aan de achterzijde.

Er zijn ook twee soorten velgen ontwikkeld voor de A1 in 18 inch. De ASA GT1 velgen worden geleverd met een zwarte zijde matte afwerking en een zilveren ring. De zeven dubbele sprak ASA GT2 zijn verkrijgbaar in een zwarte zijde matte of antraciet glans. De 8,5 x 18-inch velgen worden voorzien van 215/35R18 banden.

Binnenin voorziet HS Motorsport de A1 met Recaro Sportstoelen type CS in lichtgewicht kuipstoelen.

Bron: HS Motorsport

Gerelateerde artikelen

Meer comfort en personalisatie voor Cayenne Electric

De Porsche Cayenne Electric biedt met ingang van het nieuwe modeljaar nog meer mogelijkheden voor personalisatie. Nieuwe designopties geven meer vrijheid om het exterieur naar

Lees verder »

Porsche introduceert nieuw PCCM Plus retrofit infotainmentsysteem voor 911, Boxster en Cayman

Al jarenlang is het Porsche Classic Communication Management Plus (PCCM Plus) één van de populairste achteraf-montageopties bij Porsche. Het systeem combineert de nieuwste infotainment- en

Lees verder »

Lechner Racing: de Cup fluisteraars

Al decennialang zijn de Porsche merkencups een belangrijke leerschool voor coureurs met ambities. Iedereen rijdt met technisch identieke auto’s, en daarmee draait het in de

Lees verder »