Bugatti Veyron Sang Noir gewrapped door Cam Shaft

 

Meestal heeft de Bugatti Sang Noir heeft een geheel zwarte exterieur kleurenpalet, die openlijk laat zien gelakte oppervlakken en koolstofvezel onderdelen. In vergelijking met de “standaard” Bugatti Veyron tegenhanger, op deze speciale versie is de radiator grill en de aluminium velgen anders ontworpen.

Bovendien zijn de koplampen getint en het interieur schijnt met zijn oranje gekleurd leer je tegemoet. In totaal slechts 15 auto’s werden hiervan geproduceerd.

Cam Shaft zorgt voor een mooie nieuwe bijzondere wrap op deze exclusive Bugatti.
De auto is geheel verpakt in chroom blauw, bovendien is er een verbazingwekkend flash draden met behulp van reflecterende folies overheen gemaakt.

Alle koolstof onderdelen en de voorzijde van de wagen, met inbegrip van de koplampen werden verpakt met een lakbeschermfolies die de kans op beschadigingen door dagelijkse weg en snelheden 400 km/h zo klein mogelijk te houden.

Zo heeft Cam Shaft een ware eye-catchers gepresenteerde van de Bugatti Veyron Sang Noir voor Gemballa.

Een standaard premium auto wrap van Cam Shaft kan worden gedaan voor ongeveer 2000 Euro – het chroom blauwe wikkel met inbegrip van de speciale verf bescherming

Foto’s: Jordi Miranda

Voor meer info Cam Shaft.

Cam Shaft – Premium Wrapping
Gojkovic& Falke GbR
Von Ketteler Str. 2 (Ecke Krefelder Weg)
47906 Kempen

Tel.: +49 (0) 21 52 / 95 74 39 6
Fax: +49 (0) 21 52 / 95 74 39 8

Web: www.cam-shaft.de
E-Mail: info@cam-shaft.de

Gerelateerde artikelen

Porsche trapt viering 75 jaar Porsche Motorsport af tijdens Formule E-weekend in Mexico

Porsche luidt het ‘75 jaar Porsche Motorsport’ jubileumjaar in tijdens het Formule E-weekend in Mexico-Stad. Tijdens de tweede ronde van het ABB FIA Formula E

Lees verder »

Porsche Centrum Maastricht wint Porsche Excellence Cup 2025

De Porsche Excellence Cup, de jaarlijkse onderlinge competitie tussen alle Nederlandse Porsche Centra, is dit jaar gewonnen door Porsche Centrum Maastricht. De Porsche Excellence Cup

Lees verder »

Audi Revolut F1 Team luidt seizoen 2026 in met eerste motorstart

Het Audi Revolut F1 Team heeft recent, op 19 december, in Hinwil met succes de eerste motorstart voor het seizoen 2026 uitgevoerd. Voor het eerst

Lees verder »