Audi RS5 teaser voor Pikes Peak 2012

Pikes Peak International Hill Climb trapt af in ongeveer een week en Audi heeft een teaser met wat lijkt op een RS5.

Audi plaatst de teaser op zijn Facebook pagina met de bovenstaande afbeelding van de RS5. Naast het plaatsen van een video van de geschiedenis van Audi’s van deze race, met de Sport Quattro S1.

“De 90e Pikes Peak International Hill Climb gaat van start in slechts nog een week te gaan en een eerbetoon de recordbrekende verleden, we hebben een verrassing voor u in petto”, aldus de Facebook pagina.

Walter Rohl keert terug naar Pikes Peak besturen met de originele Audi Sport Quattro S1, de auto waarin hij reed van de Pikes Peak 25 jaar geleden.

Bron: Audi Facebook

Gerelateerde artikelen

Meer comfort en personalisatie voor Cayenne Electric

De Porsche Cayenne Electric biedt met ingang van het nieuwe modeljaar nog meer mogelijkheden voor personalisatie. Nieuwe designopties geven meer vrijheid om het exterieur naar

Lees verder »

Porsche introduceert nieuw PCCM Plus retrofit infotainmentsysteem voor 911, Boxster en Cayman

Al jarenlang is het Porsche Classic Communication Management Plus (PCCM Plus) één van de populairste achteraf-montageopties bij Porsche. Het systeem combineert de nieuwste infotainment- en

Lees verder »

Lechner Racing: de Cup fluisteraars

Al decennialang zijn de Porsche merkencups een belangrijke leerschool voor coureurs met ambities. Iedereen rijdt met technisch identieke auto’s, en daarmee draait het in de

Lees verder »