Nagenieten van de Porsche Racing Days

Op 1 en 2 juli stond het circuit van Zandvoort volledig in het teken van Porsche. Liefhebbers van jong tot oud, coureurs van amateur tot professioneel en Porsches van klassiek tot modern: ze waren er allemaal. Alle acht Nederlandse Porsche Centra waren vertegenwoordigd met een eigen pitbox waar ze hun mooiste auto’s hadden opgesteld.

Op de baan werden de racewagens van de GT3 Cup Challenge Benelux afgewisseld door prachtige auto’s van klanten, zoals een 911 RSR IROC, een Carrera GT en een 918 Spyder in Weissach uitvoering. Levende legende Gijs van Lennep maakte zijn opwachting in een replica van de 911 Carrera RSR, de auto waarmee hij de Targa Florio won. Met deze foto’s is het voor de deelnemers, het publiek en de mensen die er onverhoopt niet bij konden zijn, nog even nagenieten.

Gerelateerde artikelen

Record met twaalf Nederlanders in Porsche Mobil 1 Supercup op Zandvoort

In het voorprogramma van de Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix vindt dit weekeinde, van 29 tot en met 31 augustus, op Circuit Zandvoort ook

Lees verder »

Nieuwe Audi Q3 Sportback: het beste van twee werelden vanaf € 54.990*

Met de nieuwe Q3 Sportback zet Audi wederom de standaard. De tweede generatie belichaamt de unieke mix van robuust SUV-comfort en de verfijnde sportiviteit van

Lees verder »

Maandag 11 uur de onthulling van de Audi Q3 Sportback

Maandag 11:00 uur de onthulling van de nieuwe Audi Q3 Sportback. Hier de link om hem live te bewonderen.

Lees verder »