Aerokit en SportDesign Pakket voor Porsche 911

Porsche Exclusive Manufaktur zet het design van de 992 extra kracht bij met twee stylingpakketten.

De Porsche 992 is al enige tijd te bestellen met het SportDesign Pakket. Dit bestaat uit een voorbumper met opvallende spoilerlip en een achterbumper waarin een nieuwe luchtinlaat en -uitlaat zijn verwerkt en de kentekenplaat hoger is geplaatst. Het pakket kan worden aangevuld met SportDesign-sideskirts waarmee de auto voor het oog nog lager op het asfalt staat.

Daarnaast levert Porsche Exclusive Manufaktur een nieuwe Aerokit. Alle coupéversies van de 992-range kunnen met deze kit worden geleverd. Met het SportDesign Pakket als basis is met de Aerokit een nog betere aerodynamica bereikt. De markante voorspoiler, de vaste achterspoiler en de karakteristieke achtervleugel benadrukken het race-DNA van de 911.

De nieuwe Aerokit is ontworpen in Porsche’s ontwikkelingscentrum in Weissach. Er is maandenlang gewerkt aan een optimale vormgeving. De onderdelen zijn in de windtunnel geperfectioneerd, zodat de Aerokit zijn uiterlijke beloften in de praktijk waarmaakt door de ‘lift’ die bij hoge snelheden aan de voor- en achterzijde optreedt te reduceren.

Het ontwikkelingsprogramma bestond uit intensieve klimaattests over de hele wereld. In totaal werden 90.000 testkilometers afgelegd waarbij de Aerokit over meer dan 55.000 kilometer op hoge snelheid werd beproefd op het testcircuit van Nardo.

De Aerokit en het SportDesign Pakket kunnen geheel in carrosseriekleur of deels in hoogglans zwart worden besteld. Op www.porsche.com/exclusive-manufaktur zijn de vele mogelijkheden te vinden die Porsche Exclusive Manufaktur aanbiedt om de Porsche 911 te personaliseren.

Gerelateerde artikelen

Porsche Taycan Turbo GT met Manthey Kit klokt nieuw Nordschleife-record voor elektrische productieauto’s

Porsche leverde voor veel GT-modellen al een speciaal voor het circuit ontwikkelde Manthey Kit. Nu introduceert Porsche voor het eerst een vergelijkbare kit voor een

Lees verder »

Porsche Carrera Cup Benelux start nieuw seizoen met indrukwekkend veld

Met niet minder dan 27 auto’s start de Porsche Carrera Cup Benelux deze week op het circuit van Spa-Francorchamps in de Belgische Ardennen deze week

Lees verder »

Nederlandse coureur Tijmen van der Helm behaalt historische overwinning met Porsche op Laguna Seca

Autosportsuccessen van Nederlandse coureurs met Porsche modellen zijn er legio, maar dat een Nederlander met een prototype van Porsche in de hoogste categorie een internationale

Lees verder »