Wereldpremière nieuwe 911-modellen op online tv-kanaal 9:11 Magazine

Vanaf 18 mei onthult Porsche twee nieuwe 911-modellen via zijn eigen online TV-kanaal. Op www.911-magazin.porsche.de geven drie opeenvolgende afleveringen kijkers alle ins & outs over de speciale technische features, historische achtergronden en het design van de nieuwe auto’s. Als gevolg van het wereldwijde verbod op evenementen vanwege het coronavirus presenteert Porsche zijn modellen hiermee voor het eerst op virtuele wijze aan media en liefhebbers.

“Porsche staat synoniem voor pioniersgeest. En het is precies die innovatiekracht die in deze uitdagende tijden uitkomst biedt. Voor deze wereldpremière creëren we een nieuwe aanpak, en presenteren we voor het eerst twee nieuwe sportwagenmodellen in een digitaal format. De onthulling wordt authentiek, informatief en verrassend; een benadering zoals je die enkel van Porsche mag verwachten. Het is een presentatie op gepaste afstand, maar tegelijkertijd inniger dan ooit tevoren, bijna in je huiskamer,” aldus Dr. Sebastian Rudolph, Vice President Communications, Sustainability & Politics bij Porsche AG. “Voor het eerst gebruiken we ons online tv-kanaal 9:11 Magazine voor deze virtuele wereldprimeurs, waarbij we gebruikmaken van state-of-the-art technologie en gerenommeerde experts. Met deze benadering geven we een nieuwe wending aan ons digitale productcommunicatie-aanbod.”

De 9:11 Magazine-afleveringen kort samengevat.

  • Op 18 mei start de magazineserie met de wereldpremière van de eerste van de nieuwe 911-modellen. Dr. Frank-Steffen Walliser, Vice President Model Lines 911 & 718, legt de nieuwe features van de auto uit, samen met Porsche-merkambassadeurs Maria Sharapova en Jörg Bergmeister. De teaser voor deze aflevering staat inmiddels op www.911-magazin.porsche.de.
  • Op 26 mei blikt de tweede aflevering terug op de historie van Porsche, specifiek op de elementen die als inspiratie dienden voor de wereldpremière van het tweede nieuwe model: een exclusieve limited edition die moderne technologie combineert met designaccenten uit het verleden.
  • Op 2 juni focust Porsche in de derde en laatste aflevering op de details van de special edition. Alexander Fabig, Head of Personalization & Classic, Boris Apenbrink, Director Special Vehicles van Porsche Exclusive Manufaktur, en Ivo van Hulten, Director Interior Design Style Porsche, lichten de highlights van het exclusieve nieuwe model toe. 

Gerelateerde artikelen

Audi A6 Avant e-tron categoriewinnaar VZR EV van het Jaar-verkiezing

Tijdens de EV van het Jaar 2026-verkiezing van de Vereniging Zakelijke Rijders (VZR) is de Audi A6 Avant e-tron uitgeroepen tot winnaar van de categorie

Lees verder »

Vernieuwde Audi Q4 e-tron: premium upgrade voor een elektrische bestseller

Audi heeft zijn elektrische bestseller vernieuwd. Dankzij tal van geavanceerde, slimme functies en een nieuw interieur met de ‘digital stage’, intuïtieve bediening en een overvloed

Lees verder »
Audi

Online auto importeren: wanneer loont het, wanneer niet?

Begin niet bij de mooiste foto’s, maar bij info die je proces dichttimmert: documenten, een herleidbare historie en punten die je later simpel kunt checken.

Lees verder »