Audi Charge & Drive: speeddaten met de nieuwste Audi modellen tijdens het snelladen

  • De ultieme ‘wachtverzachter’: proefrijden met de Audi A6 Avant e-tron, A6 Sportback e-tron, Q6 e-tron, RS e-tron GT en A5 e-hybrid quattro terwijl je wacht op een volle batterij
  • Opvallende pilot van Audi op diverse Fastned-locaties langs de A1, A2 en A4

Audi lanceert met ‘Audi Charge & Drive’ deze week de ultieme wachtverzachter voor automobilisten die hun auto laden bij diverse vestigingen van Fastned. In plaats van een hazenslaapje of een kop koffie biedt Audi bezoekers van Fastned de mogelijkheid om tijdens het snelladen te speeddaten met de nieuwste geëlektrificeerde modellen van het merk.

Vrijblijvend tijdens het snelladen een kwartiertje de weg op met de volledig elektrische Audi A6 Sportback e-tron, A6 Avant e-tron, Q6 e-tron, RS e-tron GT of de nieuwe, plug-in hybride Audi A5 e-hybrid quattro… daarmee verrast Audi deze week op diverse Fastned-locaties in het land berijders van elektrische auto’s. Waarmee het merk onderstreept hoe leuk (snel)laden ook kan zijn!

Vernieuwend

Met Audi Charge & Drive laat Audi automobilisten op een dynamische, vernieuwende manier de nieuwste geëlektrificeerde modellen van het merk ontdekken. Deze week heeft Audi de pilot voor Audi Charge & Drive gelanceerd, en later dit jaar krijgt het initiatief mogelijk een vervolg specifiek voor de nieuwste plug-in hybridemodellen van het merk, waaronder de A5 e-hybrid quattro, Q5 e-hybrid quattro, A6 e-hybrid quattro en de Q3 e-hybrid die dit najaar in Nederland debuteert.

Locaties Audi Charge & Drive

Na de succesvolle aftrap op dinsdag 8 juli jl. bij Fastned Bisde, aan de A2 ter hoogte van Beesd, en een eveneens geslaagde dag gisteren bij Fastned Den Ruygen Hoek-West aan de A4 bij Hoofddorp, doet Audi Charge & Drive deze week nog de volgende locaties aan:

  • Donderdag 10 juli: Fastned De Slaag, aan de A1 van Baarn naar Amersfoort ter hoogte van Amersfoort Hoogland
  • Vrijdag 11 juli: Fastned Den Ruygen Hoek-West, aan de A4 van Amsterdam naar Den Haag ter hoogte van Hoofddorp

Gerelateerde artikelen

Porsche Nederland blaast historische advertenties nieuw leven in

Porsche Nederland brengt een aantal klassieke advertenties voor de Porsche 911 opnieuw uit, waarbij de uitgesproken toon van toen wordt gecombineerd met de 911 modellen

Lees verder »

Het design van de elektrische Macan: herkenbaar Porsche, klaar voor de toekomst

De elektrische Porsche Macan is ontworpen met één doel: meteen herkenbaar zijn als Porsche, maar ook duidelijk nieuw. De typische aflopende daklijn, de gespierde wielkasten

Lees verder »

Audi maakt zich op voor Formule 1-debuut ‘Down Under’

Zondag 8 maart 2026 markeert nu al een onvergetelijke mijlpaal in de geschiedenisboeken van Audi. Overmorgen beleeft het merk officieel zijn Formule 1-debuut tijdens de

Lees verder »