Audi R8 van PPI de Razor GTR

ppirazorgtr1 
Na de Razor R8 van PPI afgelopen jaar introduceren ze nu hun Top versie de PPI Razor GTR.
De nadruk ligt op een snellere en lichtere variant
Hij is motorisch aangepast met een compressor en een sport luchtfilter en een high performance uitlaatsysteem van RVS.

100jaar-logo-auto
ppirazorgtr3
Het resulteert in 580pk en 600nm, het gewicht is van 1580kg naar 1330kg gebracht, het resulteert in 332km/u en van 0 naar 100 in 3,7sec.

Aan een opvallende uiterlijk heb je niet te kort bij de Razor GTR. Door een widy body een nieuwe bumper partij voor, side skirts en Achterbumper met extra lucht sleuven. En de finish in touch een grote achter spoiler. Alle delen zijn gemaakt van Carbon fiber.
ppirazorgtr2
Voor de banden liefhebbers hij staat voor op 225 en achter op 325 banden om 19 inch velgen. Natuurlijk heb je bij al dit geweld ook nieuwe groter remschijven. En voor het comfort of sportief rijgedrag heeft men een hydraulische verstelbare vering systeem gemaakt.

Meer informatie: PPI

Gerelateerde artikelen

Het exterieurdesign van de Porsche Macan GTS: Vorm volgt prestaties

De nieuwe Porsche Macan GTS heeft een geheel eigen, onderscheidende uitstraling: Vorm volgt prestaties. De voorzijde, de zijkant en de achterkant worden gekenmerkt door in

Lees verder »

Porsche legt uit: Wat is ePTM en hoe werkt het?

Bij Porsche is vierwielaandrijving een 125 jaar oud systeem, dat zo’n vier decennia geleden opnieuw is uitgevonden. Porsche Traction Management (PTM) levert het vermogen aan

Lees verder »

Van hoogvoltaccu tot complete auto: Een kijkje in de productie van de Porsche Cayenne Electric

De Porsche Cayenne Electric stelt in veel opzichten nieuwe normen. Zo is de topversie – de Cayenne Turbo – met een vermogen tot 850 kW

Lees verder »