Loba Motorsport maakt voor de Audi TT RS een turbo upgrade

Loba motorsport maak nieuwe CNC gefreesde schoep raden voor de TT RS turbo waardoor de turbo 500+ pk kan ophoesten.
Hun internet site is nog in opbouw dus het is niet duidelijk of het om vervang onderdelen gaat of dat je de complete turbo moet kopen.

Ik ga er van uit dat je het compleet moet kopen zodat ze kwaliteit kunnen garanderen, een turbo in elkaar zetten is toch een precisie werk.
Als 500+ pk is wat de turbo kan brengen puur door hardware, dan is er nog meer mogelijk met een turbo back uitlaat stysteem met 100/200 cell cat’s en software IMHO.

Zo langzamerhand kan je van de TT RS een echt monster maken.

Deze turbo upgrade van “Loba Motorsport”, turbo back uitlaatsysteem van “F-Town Streetmachines”, een intercooler upgrade van “wagner”, het lucht filterhuis van “Rothe Motorsport” en een goede software upgrade en 550 pk moet mogelijk zijn.

Meer info: Loba Motorsport

Gerelateerde artikelen

Porsche herpositioneert zich voor de toekomst: “Efficiënter, sneller en nog begeerlijker”

Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG schakelt op in de heroriëntatie van de onderneming en haar productportfolio, die in 2025 begon. Bij het publiceren van

Lees verder »

Audi viert ‘50 jaar vijfcilinder’ met exclusieve Audi RS 3 competition limited

Audi Sport viert de 50ste verjaardag van de legendarische vijfcilindermotor met een exclusieve special edition: de Audi RS 3 competition limited. Zijn bekende vijfcilinder – goed

Lees verder »

Porsche breidt Cayenne Electric uit met derde variant: de Cayenne S Electric

Porsche breidt het Cayenne Electric gamma uit met een nieuwe, derde variant. Deze Cayenne S Electric biedt een uitgebalanceerde mix van prestaties, efficiëntie en een

Lees verder »