Audi Q5 2.0TDI van Senner

De Duitse Senner Tuning heeft een nieuw pakket voor de Audi Q5 2.0 TDI S-tronic ontwikkeld.
De standaard TDI met 170pk  en 350 Nm gaat zelfs naar 210 pk en 445 Nm. En om hem nog scherper en sneller stil te zetten zitten er remschijven van Brembo onder.

Een roestvrijstalen uitlaatsysteem is ook leverbaar met diameter van 100 mm wordt ie geintregeerd in de duffusior.

Uiteraard hebben ze lekkere dikke velgen eronder gezet van het type  Corniche Monza in Diamond Black  in 22 inch met 265/35R 22 banden eromheen. Uiteraard een verlaging is ook mogelijk met 45 mm voor en 40 mm achter.

De bodykit met een in kleur gespoten gril, verbreding van de wielkasten en een achterklep spoiler en andere diffusior in de achterbumper.

Maar Senner kan je Audi nog aparter maken met mooi leder in twee kleuren met de stiksel erin verwerkt en mooie carbon delen in het dashboard.

Meer info: Senner

Gerelateerde artikelen

Het Sepia effect: een voorliefde voor een bijzondere Paint to Sample kleur

De levenslange passie van verzamelaar en coureur Richard Raimist voor Porsche begon met een zeer bijzondere 911 T Targa in Sepiabruin. Achter een onopvallende garagedeur

Lees verder »

Alles over de Porsche Taycan en Cayenne Black Edition: 9 vragen én antwoorden

Met de nieuwe Black Edition modellen voor de Taycan en Cayenne zet Porsche een stijlvolle nieuwe stap. Exterieur en interieur zijn tot in detail verfijnd

Lees verder »

Binnenkijken bij Porsche Sonderwunsch: het toppunt van automobiele personalisatie

Van op maat gemaakte kleuren tot unieke ontwerpen: het Sonderwunsch programma van Porsche brengt de dromen van klanten tot leven met ongeëvenaard vakmanschap en persoonlijke

Lees verder »