Borgwarner levert Audi nieuw type bougies

Borgwarner Beru Systems is de exclusieve leverancier geworden van bougies voor de volgende generatie Audi met 1.8 en 2.0 liter TFSI motoren.

 De nieuwe bougie kan door een nieuwe aansluiting met de bobine nog hogere voltages aan dan oorspronkelijk het geval was. Borgwarner heeft de bougies speciaal voor deze motoren in samenwerking met de VAG-groep ontwikkeld.

 

De nieuwe motoren worden nu al gebruikt in de recentelijk gelanceerde A4 en zullen op korte termijn ook de motoren in de A5, A5 Sportback en A5 Cabriolet vervangen. Verwacht wordt dat de nieuwe viercilindermotoren in de toekomst ook in andere VAG-producten toegepast zullen worden.

Via: Autokompas

Gerelateerde artikelen

Audi Concept C: een nieuwe standaard in ontwerp en technologie

Audi onthult de Audi Concept C in Milaan, een volledig elektrische tweezits sportwagen die de nieuwe ontwerpfilosofie van het merk manifesteert. De concept car combineert

Lees verder »

Nederlandse podiumsuccessen in Porsche Mobil 1 Supercup op Zandvoort

Met Robert de Haan (BWT Lechner Racing), die als tweede eindigde, en Flynt Schuring (Schumacher CLRT), die derde algemeen en beste ‘rookie’ werd, eindigden er

Lees verder »

Tweedehands Youngtimers: Mercedes en Audi uit de jaren 2000 zijn helemaal terug

De autowereld is continu in beweging; elk jaar verschijnen er nieuwe, geavanceerde modellen op de markt. Toch zijn er ook een aantal klassiekers die een

Lees verder »